(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lubella zapowiedziała nowe inwestycje. W planach jest m.in. budowa hali magazynowej i zakup nowoczesnych linii technologicznych do produkcji makaronu i płatków śniadaniowych oraz rozbudowa młyna.

Lider na rynku makaronów otrzymał drugie pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w lubelskiej podstrefie ekonomicznej. Firma deklaruje, że nakłady inwestycyjne przekroczą 108 mln zł. Projekt ma być zakończony w 2021 roku. Lubella zapowiedziała też utworzenie 16 nowych miejsc pracy.

- Lubella ciągle się rozwija i czerpie to, co najlepsze z polskiej tradycji oraz cały czas wzbogaca ofertę o produkty innowacyjne - mówi Piotr Romańczuk, wiceprezes Lubelli. Spółka skupuje ponad 100 tysięcy ton pszenicy rocznie.

ZOBACZ TEŻ:
Lodziarnia Bosko ponownie najlepsza w województwie lubelskim

Mieszkańcy obchodzili rocznicę cudu lubelskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

Gdy jedziesz na wakacje za granicą zabierz kartę EKUZ

Festiwal disco polo w Lublinie. Sprzedano siedem tysięcy biletów [ZDJĘCIA]


Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: