Srebrny i brązowy medal wywalczyły drużyny z Lublina w finale Orlik Basketmanii. W rywalizacji dziewcząt w kategorii 13-14 lat drugą lokatę zajęło Gimnazjum Nr 5 z Lublina, a w tej samej kategorii w rywalizacji chłopców trzecia była Piątka Start Lublin.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W meczu o pierwszej miejsce, w kat, dziewczęta 13-14 lat Gimnazjum nr 5 Lublin przegrało z Basketem Team Brzeg 10:15. Do pierwszej piątki All Stars w tej kat. wiekowej wybrano dwie lublinianki: Jagodę Adamczyk i Natalię Surmacz.

Natomiast w spotkaniu o awans do finału Piątka Start Lublin przegrała z późniejszymi triumfatorami zawodów UKS Chromik Żary 20:21. W meczu o trzecie miejsce lublinianie pokonali Sparta Oświęcim 16:13. Do piątki All Stars wybrano Michała Samonia z Lublina.

W kat. dziewcząt 11-12 lat szósta była ZS nr 2 z Opola Lubelskiego, a w kat. chłopców 11-12 lat piąta była Szkoła Podstawowa Nr 43 z Lublina.
Nasze serwisy:
Kronika policyjna Lubelszczyzny
Repertuar lubelskich kin
Lubelski informator miejski
Z przymrużeniem oka

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!