Już w najbliższą sobotę, 18 lutego, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki widzowie zobaczą powtórkę kolejnego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. Okazję, żeby wykazać się swoją wiedzą, będą miały dwie pary - Ania i Michał oraz Monika i Beata. A jest o co walczyć! Na szczęśliwców czeka ogromna nagroda – aż milion złotych.

„Postaw na milion” to teleturniej obecny na polskiej antenie od 2011 roku. Jego uczestnicy muszą wykazać się znajomością tematów m.in. społecznych, ekonomicznych, historycznych czy kulturalnych. Co ciekawe, w ankiecie przeprowadzonej wśród osób biorących udział w programie aż 98,5% odpowiedziało, że wiedza jest dla nich bardzo ważna, a zdobywali oni ją głównie w szkole (72,7%), a także poprzez czytanie książek (63,6%). Teraz, przed dwiema parami, stoi szansa na wygranie walizki pełnej pieniędzy.

Uczestnicy jedenastego odcinka „Postaw na milion”


O spełnienie marzeń w najbliższym programie „Postaw na milion” zawalczy para – Ania z Brześcia Kujawskiego i Michał z Grodziska Mazowieckiego oraz siostry – Monika i Beata z Bielska Białej.

Pierwsza para, która wystąpi w programie to Ania i Michał. Ona studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i chciałaby zostać nauczycielem przedmiotów przyrodniczych. W wolnej chwili uwielbia rysować przyrodę, a jej marzeniem jest założenie rodziny oraz zrobienie doktoratu. Michał to z zawodu strażak-ratownik. Ukończył inżynierię bezpieczeństwa pożarowego. Interesuje się strzelectwem, żeglarstwem oraz historią. Jego marzeniem jest zanurkowanie na rafie koralowej w Australii. Jako drugie w jedenastym odcinku programu wystąpią siostry
z Bielska Białej – Monika i Beata. Monika - starsza siostra - pracuje w kancelarii prawnej jako sekretarka. Jej hobby to seriale, muzyka współczesna oraz polityka międzynarodowa. Marzy o nauce surfowania i zamieszkaniu w ciepłym kraju. Młodsza siostra Beata jest grafikiem. W wolnych chwilach chodzi po górach. Interesuje się również malarstwem oraz podróżami. Kocha kuchnię wegetariańską i chciałaby spotkać się oko w oko z wielorybem.

Zobacz też:Dwie pary walczą o duże pieniądze w programie „Postaw na milion” [odcinek 10, patronat NaM]Czy którejś z par uda się zdobyć główną wygraną? Już w tę sobotę przekonamy się czy tak będzie.

„Postaw na milion” – od 6 lat na antenie

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 5 marca 2011 roku i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie The Million Pound Drop Live. W „Postaw na milion” dwóch spokrewnionych lub zaprzyjaźnionych ze sobą graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Główna nagroda w historii programu padła 2 razy – w Niemczech oraz Argentynie. W Polsce rekordzistom udało się wygrać 300 000 złotych. Producentem programu jest Endemol Shine Polska – jeden z największych producentów telewizyjnych na świecie oraz lider programów rozrywkowych. Format produkowany jest w ponad 50 krajach m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i USA.

© Materiały prasowe

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!