Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska) pokazał klasę w mistrzostwach Polski seniorów Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska) pokazał klasę w mistrzostwach Polski seniorów

Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska) pokazał klasę w mistrzostwach Polski seniorów (© archiwum klubu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Reprezentanci Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej wywalczyli sześć medali, podczas mistrzostw Polski seniorów w kickboxingu w wersji full-contact. Impreza w dniach 6-7 października została rozegrana w Nowym Sączu.

Mistrzami Polski zostali Rafał Aleksandrowicz, zdobywając złoto w kategorii wagowej do 86 kg i Damian Kowalczyk (do 57 kg). Były to pierwsze złote medale krajowego czempionatu seniorów, zdobyte przez tych zawodników w wersji full-contact.

Na najniższym stopniu podium stawali natomiast: Izabela Borzęcka (do 56 kg), Paweł Adamiec (-71 kg), Barłomiej Kaczorowski (-75 kg), Krzysztof Floriańczyk (-81 kg).

Warto zaznaczyć, że najlepszym trenerem mistrzostw został wybrany Dariusz Sigłowy, szkoleniowiec Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.