Juwenalia 2014 Lublin: Będzie korowód, studenci się dogadali

Studenckie samorządy lubelskich uczelni dogadały się w sprawie ... (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Studenckie samorządy lubelskich uczelni dogadały się w sprawie przyszłorocznych majowych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej.

Imprezy zaczną się 7 maja od korowodu, który przejdzie ulicami Lublina. Potem przyjdzie pora na koncerty. Każda uczelnia ma dla siebie tydzień. Najpierw będzie "Feliniada” Uniwersytetu Przyrodniczego, potem "Medykalia” Uniwersytetu Medycznego, "Kozienalia” UMCS i "Juwenalia” Politechniki Lubelskiej (koniec przewidziany jest na 1 czerwca).

– Udało nam się wreszcie dogadać, co do terminów – cieszy się Paweł Gajewski szef samorządu studenckiego Politechniki Lubelskiej. W poprzednim roku "Kozienalia” i "Feliniada” odbywały się w tym samym czasie, studenci podzielili się również przy organizacji korowodu.Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sakir (gość)

oomasz. ale to ważne... jestem studentem, a i tak to wszystko głównie kojarzy mi się gównie z bezpodstawnym blokowaniem ruchu w samym centrum miasta podczas przemarszu korowodu oraz nędznymi występami...

stu.art (gość)

poprawka. nie szef tylko przewodniczacy.... to nie firma tylko instytucja. chyba ze ktos to traktuje jak swoje...