Idealna kuchnia łączy w sobie wiele funkcji – nie służy tylko do gotowania i spożywania posiłków, ale pozwala też przyjemnie spędzić czas. Funkcjonalna i estetyczna kuchnia bardzo często staje się sercem domu, ulubionym miejscem całej rodziny. Oto najmodniejsze aranżacje kuchenne na 2017 rok. Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć przygotowane przykłady.


Maluj ze Śnieżką

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Magda (gość)

Projektowanie swojego domu oddałam w ręce Magdaleny Miśkiewicz, słyszałam od swojej przyjaciółki, że to dobry architekt wnętrz. I informacja w pełni się potwierdziła. W sumie nie tylko samą kuchnię chciałam urządzić tylko cały dom. W końcu w kuchni znalazła się wyspa, która zawsze chciałam mieć. Mam kuchnię w pastelowych kolorach, meble dla kontrastu są trochę ciemniejsze. Kuchnia z salonem jest łączona, by było więcej przestrzeni. Mam też taki barek jakby, gdzie są wysokie krzesła i tam zwykle sobie siadam i piję kawę. Lubie gotować i sędzać czas w kuchni dlatego to pomieszczenie dla mnie ważne jest.

Karina (gość)

Ja kupiłam meble kuchenne i szafy w Kuchennych Rewolucjach na Wymiar - polecam. Są w aktualnych trendach i proponują ciekawe rozwiązania facebook.com/meblefranc