Oceń zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności każdego radnego i każdego włodarza z naszego województwa. Zagłosuj w naszym plebiscycie Samorządowiec Lubelszczyzny.

- Zachęcamy Państwa do udziału w naszym plebiscycie. To świetna okazja, by wyrazić swoją opinię na temat samorządowców, którzy przez ostatnie cztery lata sprawowali władzę w województwie lubelskim decydując o losie naszych miast i wsi. Możecie okazać im swoją wdzięczność i podziękować za ich pracę, jeśli uważacie, że pracowali ciężko i uczciwie, albo wręcz przeciwnie - wyrazić swoją krytykę, bo waszym zdaniem nie wykazali się niczym szczególnym i nie zasługują na pochwałę - podkreśla Sylwia Szewc-Koryszko, redaktor naczelna „Kuriera Lubelskiego”. - To Wam, nasi Czytelnicy oddajemy głos - sami oceńcie lokalne władze.

Oddaj swój głos: SAMORZĄDOWIEC LUBELSZCZYZNY

Plebiscyty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!