Obecna siedziba IPN przy ul Obecna siedziba IPN przy ul

Obecna siedziba IPN przy ul. Szewskiej w Lublinie (© Tomasz Koryszko)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

U zbiegu ulic Szewskiej i Wodopojnej w Lublinie stanie biurowiec. - Trwają już prace projektowe, dokumentacja powinna być gotowa do końca tego roku - zapowiedział Marcin Krzysztofik, p.o. dyr. lubelskiego oddziału IPN.

Będzie to nowa siedziba lubelskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. Ratusz wydał właśnie decyzję o realizacji inwestycji celu publicznego.

Nowy biurowiec ma mieć cztery kondygnacje. Na parterze będą się mieścić: sala konferencyjna oraz biblioteka wraz z punktem sprzedaży książek. Pozostałe kondygnacje przeznaczono na biura. - Do nowego gmachu przeniosą się wszystkie piony instytutu poza pionem archiwalnym - poinformował Krzysztofik.

Budowa ma potrwać trzy lata.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Wydarzenia Gospodarcze

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mydełko Fa. (gość)

Instytut Przekłamań Nowoczesnych, jak widać, ma kasy jak lodu. No, no , no. III Solidarnościowa RP, podobno w kryzysie. Funkcjonariusze takich instytucji mają zawsze dobrze.