Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji? "Instrukcja obsługi faceta" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej w księgarniach od 24 maja.

„Instrukcja obsługi faceta” psycholożki Katarzyny Miller i reżyserki oraz copywriterki Suzan Giżyńskiej to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny podręcznik, jak wychodzić z trudnych, konfliktowych sytuacji z płcią przeciwną. Jak „czytać” mężczyznę i jak do niego mówić, żeby motywować go pozytywnie a nie negatywnie. Autorki w lekkiej formie, ale konkretnie ukazują, jak należy reagować w przeróżnych sytuacjach, aby osiągnąć zamierzony cel.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło". Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. "Nie bój się życia", "Królowe życia i król", "W życiu jak w kinie", "Chcę być kochana tak, jak chcę. Rozmowy terapeutyczne", "Seksownik".

Suzan Giżyńska – reżyser i copywriter, twórczyni akcji społecznych (m.in. „Zespół Downa. Zrozum i daj żyć” dla Olimpiady Specjalne Polska) oraz spotów reklamowych. Wiele lat pracowała w agencjach reklamowych (DDB
oraz Young & Rubican). Wielokrotnie nagradzana (m.in. KTR 2010, Kreatura 2006).

Książki

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

psps (gość)

lożka, zofka - proponuję powrót do szkoły, najlepiej podstawowej
chroń nas Panie od takich przedszkolanek

pytia (gość)

To cut a long story short: jak dostosować faceta do oczekiwań kobiety, czyli zmienić go, a nie brać takim, jaki jest. Moja rada - zastanówcie się nad porzekadłem: kobiety chcą, żeby ich mężczyźni zmienili się (za ich sprawą) po ślubie, mężczyźni chcą, żeby ich kobiety nie zmieniły się po ślubie. Nadzieje obydwojga są płonne.

MobyDick (gość)

tia...chyba jak MANIPULOWAĆ facetem, kroić go z kasy a na boku mieć kochanka i by twój dostawca/żywiciel się nie zorientował że skaczesz na penisowej karuzeli. kobiety XXI wieku.