(© sxc.hu)

Imieniny 15 lutego obchodzi Jowita i Faustyna. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się c

Imieniny 15 lutego świętuje: Jowita


Jowita to kobieta bardzo sprytna i oryginalna. Lubi mieć wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik. Jest bardzo doceniana w pracy, gdyż starannie i sumiennie wypełnia wszystkie swoje obowiązki. Kariera jest dla niej bardzo ważna. Przeważnie ma swój odrębny styl ubierania się i niecodzienne hobby. Bardzo lubi dobrą zabawę i nie opuści żadnego dobrego przyjęcia. Marzy o sławie. Uwielbia być podziwiana.

Imieniny 15 lutego świętuje: Faustyna


Faustyna to kobieta ciepła, silna oraz zdecydowana. Ma bogaty temperament i dużą fantazję. Pragnie zgłębiać duszę ludzką, interesuje ją psychologia. Ma zdolności literackie. Faustyna jest uparta i odpowiedzialna. Jej bliscy mogą na nią zawsze liczyć, nigdy nie opuści kogoś w potrzebie. W miłości bardzo się angażuje, jest kochającą żoną i troskliwą matką. Jest konserwatywna i dba o rodzinne tradycje.

ZOBACZ TEŻ:


Studniówki 2017 w Lublinie. Tak bawiono się w ten weekend [ZDJĘCIA, WIDEO]
Bale gimnazjalne w Lublinie. Tak bawiło się Gimnazjum nr 5 [ZDJĘCIA, WIDEO]
Zaadoptuj kota z lubelskiego schroniska
Psy z lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt czekają na dom (ZDJĘCIA)
Lubelskie: przegląd wydarzeń tygodnia

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!