(© sxc.hu)

Imieniny 11 lipca obchodzi Benedykt i Pelagia. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 11 lipca świętuje: Benedykt


Osoba o tym imieniu jest mało towarzyska, nie lubi stałych związków, w życiu małżeńskim jest skomplikowany, ale jeżeli zdarzy się , że zostanie ojcem , to jest bardzo troskliwym rodzicem. Posiada bardzo zmienny charakter. Ma szczęście do łatwego zdobywania pieniędzy, lubi wystawne jedzenie i ekstrawaganckie ubiory. Przestrzega zasad etycznych, ale jest wolnomyślicielem.

Imieniny 11 lipca świętuje: Pelagia


Pelagia to kobieta zaradna, energiczna, sumienna i żądna władzy. Zawsze i wszędzie chce być przywódczynią. Do wszystkich innowacji przekonuje się powoli, z trudem akceptuje nowe towarzystwo. Pelagia jest osobą, która może służyć przykładem innym, gdyż jest dokładna, punktualna i oszczędna. Jako żona jest dobra, zaś jako matka wzorowo wychowuje dzieci. Lubi prowadzić dom na wysokim poziomie i pragnie imponować innym.

ZOBACZ TEŻ:
Lodziarnia Bosko ponownie najlepsza w województwie lubelskimMieszkańcy obchodzili rocznicę cudu lubelskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]Gdy jedziesz na wakacje za granicą zabierz kartę EKUZFestiwal disco polo w Lublinie. Sprzedano siedem tysięcy biletów [ZDJĘCIA]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!