Najbliższe dni poświęcisz na większą troskę o siebie. Baczniej przyjrzysz się sylwetce, zaplanujesz drobne zmiany w ubiorze, z należytą troską zainteresujesz się stanem zdrowia. Horoskop dla Ciebie na najbliższe dni.

WODNIK (20. 01-18.02) Przed Tobą udany tydzień. Ktoś Cię będzie chwalił, doceniał to, co robisz, a chwilami rozpieszczał. Nawet osoby mało Ci przychylne odpuszczą sobie drobne złośliwości.

RYBY (19.02-20.03) Wykażesz się umiejętnościami w prowadzeniu zakulisowych rozgrywek i osiągania wyznaczonego celu sposobami, które w podręcznikach nazywa się nieformalnymi.

BARAN (21.03-19.04) Drobny sukces, jaki odniesiesz w połowie przyszłego tygodnia, bardzo poprawi Ci samopoczucie. Kilka osób z przekąsem skomentuje Twoje osiągnięcie. Niektórzy okażą zazdrość.

BYK (20.04-20.05) Przyszły tydzień może być dla Ciebie niezbyt pomyślny, ale taka lekcja umocni Cię. Przekonasz się też na kogo możesz liczyć w trudnych chwilach - bo na pewno nie na wszystkich.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06) Na początku przyszłego tygodnia bardzo prawdopodobne małe spięcie z osobą, która usilnie będzie próbowała narzucić Ci swoje zdanie. To będą dla Ciebie bardzo trudne chwile.

RAK (22.06-22.07) Niechcący poruszysz w przyszłym tygodniu temat, który wywoła falę komentarzy, ale może również przyprawić wiele osób o ból głowy. Emocje ostygną dopiero po kilku dniach.

LEW (23.07-22.08) Staniesz przed trudnym wyborem. Będą Tobą szarpać rozterki, ale w końcu podejmiesz słuszną decyzję. Zapracujesz w ten sposób na uznanie i szacunek wielu osób.

PANNA (23.08-22.09) Najbliższe dni poświęcisz na większą troskę o siebie. Baczniej przyjrzysz się sylwetce, zaplanujesz drobne zmiany w ubiorze, z należytą troską zainteresujesz się stanem zdrowia.

WAGA (23.09-22.10) Jeśli chcesz zwiększyć siłę swoich argumentów, przekonać kogoś skutecznie do pomysłu - połowa przyszłego tygodnia będzie idealna do forsowania swoich racji.

SKORPION (23.10-21.11) Na początku przyszłego tygodnia do daleko idących zmian w życiu zainspiruje Cię osoba, która ma nietypową pasję. Twoje starania, aby pójść w jej ślady zostaną zwieńczone sukcesem.

STRZELEC (22.11-21.12) Na początku przyszłego tygodnia sprawy, osoby i wydarzenia, które w Twojej wyobraźni miały czarne barwy, nabiorą pięknych kolorów tęczy. Otaczać Cię będzie sympatia.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01) Spodziewaj się od przyszłego tygodnia małych problemów związanych ze sprawą, która wydawała się definitywnie zakończona.

Wiadomości Lublin, Wydarzenia Lublin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!