Sprawdź co Cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Oto horoskop dla Ciebie na najbliższe dni.

Horoskop dla Ciebie na najbliższe dni


BARAN 21.03 - 20.04 Z łatwością będzie w przyszłym tygodniu przychodziło ci nabywanie nowych umiejętności. Wykorzystasz to z pożytkiem nie tylko dla siebie. Swoimi talentami zaskoczysz bliskich.

BYK 21.04 - 21.05 W weekend spodziewaj się gości. Karnawał zbliża się ku końcowi, więc prawdopodobnie będą to znajomi, którzy lubią imprezować. Zapowiada się niezła balanga.

BLIŹNIĘTA 22.05 - 21.06 Na początku przyszłego tygodnia będziesz świadkiem wydarzenia, które wywrze na tobie duże wrażenie, a jego konsekwencje będą się za tobą wlokły przez kilka następnych dni.

RAK 22.06 - 22.07 Nie wszystko będzie się układać po twojej myśli. Jeśli planujesz coś ważnego, lepiej odłóż to na później. Zachowuj też ostrożność w sytuacjach, które obarczone są ryzykiem.

LEW 23.07 - 22.08 Przez najbliższe dni uda ci się skutecznie łączyć przyjemne z pożytecznym. Nawet jeśli zaskoczą cię dodatkowe obowiązki, oddasz im się z dużym zaangażowaniem.

PANNA 23.08 - 22.09 Przed tobą tydzień sprzyjający nadrabianiu zaległości. Dotyczy to zarówno ambitnych przedsięwzięć, jak i drobnych czynności.

WAGA 23.09 - 23.10 Nie przyjmuj za dobrą monetę wszystkiego, co usłyszysz. Niektóre osoby - pod pozorem dobrych rad - mogą próbować cynicznie wykorzystywać cię do swoich celów.

SKORPION 24.10 - 22.11 Jeśli w najbliższych dniach ktoś będzie próbował obarczać cię dodatkowymi obowiązkami, stanowczo się temu sprzeciwiaj, bo może ci na nie zabraknąć czasu i sił.

STRZELEC 23.11 - 21.12 Przed tobą tydzień, który będzie obfitował w niespodzianki. Przypadkowo spotkasz osobę, z którą kontakt urwał ci się dawno temu, usłyszysz także intrygującą propozycję.

KOZIOROŻEC 22.12 - 20.01 Będziesz dość surowym recenzentem poczynań innych osób. Na docenienie przez ciebie zaangażowania raczej mało kto będzie mógł liczyć.

WODNIK 21.01 - 20.02 Częściej konsultuj w przyszłym tygodniu podejmowane decyzje. Dzięki temu wykażesz się skutecznością, a wiele osób doceni twoją umiejętność pracy w zespole.

RYBY 21.02 - 20.03 Staraj się unikać drażliwych tematów i omijaj ludzi, którzy są w stanie łatwo wyprowadzić cię z równowagi.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!