Pejzaże z różnych miejsc i pór roku, martwe natury to tylko część palety możliwości Pejzaże z różnych miejsc i pór roku, martwe natury to tylko część palety możliwości

Pejzaże z różnych miejsc i pór roku, martwe natury to tylko część palety możliwości (© Fot. Instal-Projekt)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeśli lubisz niestandardowe, artystyczne aranżacje, z pewnością zainteresują Cię eleganckie grzejniki z kolorowymi nadrukami. Nie tylko skutecznie ogrzeją twoje mieszkanie, ale i nadadzą mu niepowtarzalny charakter.

Tajemniczy portret kobiety utrzymany w klasycznym zestawieniu czerni i bieli, delikatny i kobiecy kwiatowy wzór, równie delikatny i trochę melancholijny krajobraz w stonowanych barwach, soczysta zieleń toskańskich pól, pięknie uchwycony kontrast zieleni i szarości we włoskim krajobrazie - to nie relacja z wystawy obrazów a przykłady nadruków na grzejniki, które sprawiają, że te ostatnie zyskują dodatkową funkcję: nie tylko grzeją, ale i zdobią pomieszczenie, wprowadzając do wnętrza artystyczny nastrój i mocne, nasycone kolory.

Czytaj także:
* Grafiki na szkle - oryginalna ozdoba wnętrza
* Ekodesign - ekologiczny styl w aranżacji wnętrz


Grzejnik jest nie tylko pokryty odpornym na ciepło nadrukiem. Sam w sobie - swym kształtem i smukłą, płaską formą - przypomina dzieło sztuki. Dzięki swojej ekspresji i sile wyrazu nadaje pomieszczeniom nieszablonowy, kreatywny charakter.

"Drukowane" grzejniki to oferta raczej dla dużych pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego stylistycznie wykończenia i uzupełnienia. Minimalizm, elegancja i nieoczywista forma sprawiają, że grzejniki z efektownymi nadrukami wpasowują się w nowoczesne wnętrza, wymagające niestandardowych rozwiązań. Jeśli zaś wnętrze ma wiele wzorów i dodatków, można do niego wybrać grzejnik z monochromatycznym nadrukiem, który nieco wnętrze "uspokoi"- gładka, lakierowana na jeden z 37 kolorów wersja ekranu elegancko i dyskretnie uzupełni kompozycję kolorystyczną.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!