(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podobno śpiewać każdy może. Zwłaszcza, że w naszym mieście okazji do śpiewania jest sporo. Na cyklicznych imprezach karaoke w lubelskich klubach i pubach spotykają się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Sprawdź gdzie w Lublinie możesz wybrać się na karaoke.

Legendarne już karaoke odbywa się w klubie Kino, który zaprasza wszystkich miłośników na wspólne śpiewanie w każdą środę i niedzielę. Impreza odbywa się pod hasłem "Śpiewaj i tańcz", wstęp jest bezpłatny, a klub Kino mieści się przy Przechodniej 4.

Najwięcej studentów z Miasteczka Akademickiego bawi się zwykle w Pauzie, gdzie w każdy poniedziałek i wtorek o 20 rusza największe studenckie karaoke w mieście. Wstęp bezpłatny. Adres lokalu - ul. Langiewicza 10.

W okolicach miasteczka studentów przyciąga też klub Archiwum, gdzie w każdy poniedziałek i środę o 20 karaoke serwuje DJ Dave. Do śpiewania zachęcą dodatkowo atrakcyjne promocje na barze. Lokalizacja - ul. Akademicka 4, wstęp - 5 zł.

Klubokawiarnia Komitet chwali się natomiast najbardziej profesjonalnym karaoke w całym mieście. W każdy wtorek i czwartek od 20 do późnych godzin nocnych nie brakuje okazji do wspólnego śpiewania pod okiem profesjonalnego wodzireja. Wstęp bezpłatny, a Komitet mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 32.

A studenci Politechniki Lubelskiej najbliżej na karaoke mają do Sport Pubu przy Nadbystrzyckiej 25 - każdy czwartek o 20, wstęp wolny.

O tym, że karaoke nie musi odbywać się w klubie czy pubie przekonuje gospoda "U Jankiela" przy Jasnej 7. W gospodzie każdy piątkowy wieczór odbywa się pod znakiem wspólnego śpiewania. Podczas imprezy w każdy piątek o 20 w przełamywaniu nieśmiałości pomaga profesjonalna prowadząca.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piter (gość)

Zapraszam na nowe, typowo rockowe karaoke z GITARĄ elektryczną na żywo w pubie Rider's na ul. 3 Maja 9 w każdy czwartek o godz. 21:00. Wstęp wolny!