Na Arenie Lublin odbył się w sobotę Polo TV Hit Festival.

- Możemy być zadowoleni, bo publiczność bawiła się bardzo dobrze. Fani muzyki disco polo przyjechali z całego regionu. Sprzedaliśmy ponad 7 tysięcy biletów - skomentował w niedzielę Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Wśród wykonawców sobotniego koncertu były m.in. zespoły Bayer Full i Weekend. Shazza właśnie w Lublinie świętowała 25-lecie na scenie. Impreza transmitowana była przez Polo TV.

Zarząd Transportu Miejskiego około północy zapewnił dodatkowe kursy wybranych linii w rejon Areny Lublin. Po to, aby uczestnicy koncertu mogli łatwo wrócić do domów.

- Wejście na teren stadionu, a potem powrót z koncertu przebiegały sprawnie. Nie mieliśmy żadnych sygnałów o nieprawidłowościach - zapewnił Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Polacy tak bardzo kochają festyny? Gwiazdy odpowiadają


ZOBACZ TEŻ:
Potańcówka w skansenie. Zabawa jak za dawnych lat [ZDJĘCIA]
Wystawa na Zamku Lubelskim. Niezwykły portret Lublina [ZDJĘCIA]
Ku przestrodze. Wypadki w woj. lubelskim w mijającym tygodniu [GALERIA]
Zobacz z drona jak buduje się Ikea w Lublinie

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!