Aktorka Anna Mucha często pokazuje na Instagramie odważne zdjęcia. Ostatnio wrzuciła zdjęcia w kreacji z głębokim dekoltem. Fani byli zachwyceni. "Piękna", "wspaniała", "zjawiskowa", "wyglądasz uroczo" - pisali w komentarzach. Aktorka już przyzwyczaiła, że co jakiś czas wrzuca do sieci zdjęcia, na których podkreśla swoje atuty. Nie da się ukryć, że Pani Ania to bardzo piękna kobieta. Zobaczcie zresztą sami...


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paula (gość) (michal)

Żal mi Ciebie Michale.. Zazdrościsz? To po co takie komentarze? Żenada.. Wiesz co stań na przeciwko lustra (ewentualnie w spodnie) i popatrz na siebie, zakompleksiony "ideale"! Ania była jest i będzie śliczna, a lat nikomu nie ubywa..

michal (gość)

sory Anna, ale dobijasz do 40, czyli do tak zwanej "sciany", ale oszukuj sie dalej że jesteś super sexy, nie załóż raz na swoją twarz qrwofarby (makeup) i zobaczymy kto jest sexi :)