W ostatnim odcinku „Postaw na milion” nikomu nie udało się wygrać żadnej nagrody. Czy uczestnicy 3. Odcinka będą mieli więcej szczęścia?

Postaw na milion, sobota, TVP 2, godz. 18.40O milion złotych powalczą m.in. mama z córką z Warszawy. Obie wierzą w naprawdę wysoką wygraną!.
Sylwia (mama) i Patrycja (córka) Nowaczyk od zawsze mogą na siebie liczyć i nigdy siebie nie zawiodły. Sylwia szybko myśli i szybko mówi - jest starszą gadułą w przeciwieństwie do swojej córki, która jest dużo spokojniejsza - dzięki temu znakomicie się uzupełniają. Obie niedawno przeprowadziły się do Warszawy i gdyby wygrały milion to chciałyby przeznaczyć większość na życie w stolicy. A ponieważ obie kochają podróże to wybrałyby się także na wycieczki do Stanów Zjednoczonych i Zanzibaru.
Jako kolejni z pytaniami zamierzy się małżeństwo - David Castañeda Zając i Paulina Castañeda Zając z Bełchatowa. David jest Kolumbijczykiem – w Kolumbii pracowała jako górnik. Oboje poznali się w liceum, zakochali się w sobie…i pobrali! Ekspresowo. Już dwa miesiące po zaręczynach.
Teraz są praktycznie nierozłączni. Mają wiele takich samych zainteresowań, mimo innych zawodów. Paulina jest przedszkolanką, a David jest górnikiem. Marzenie – budowa domu, w którym wychowają dzieci i stworzą szczęśliwe miejsce dla całej rodziny. Gdyby jednak wygrali okrągły milion, na pewni wybraliby się w podróż dookoła USA!

Czy uda im się wygrać milion złotych? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!