(© Mikołaj Majda/PLL)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- 28 października odbędzie się Dzień Otwarty dla mieszkańców - zapowiedział kilka tygodni temu Dariusz Krzowski, wiceprezes Portu Lotniczego Lublin. Obecnie spółka zmieniła zdanie.

"W związku z napływającymi pytaniami o termin Dnia Otwartego, informujemy, że nie został on jeszcze ustalony" - czytamy w komunikacie, który pojawił się na stronie internetowej PLL. - Stwierdziliśmy, że impreza zostanie powiązana z oficjalnym otwarciem lotniska, na którym spodziewamy się obecności prezydenta Bronisława Komorowskiego. Najprawdopodobniej Dzień Otwarty odbędzie się nazajutrz po tej uroczystości - tłumaczył wczoraj Piotr Jankowski, rzecznik prasowy PLL. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo, bo wszystko jest uzależnione od uzgodnień z Kancelarią Prezydenta - tak, żeby termin odpowiadał Bronisławowi Komorowskiemu.

- Na pewno będzie to w drugiej połowie listopada - zapowiedział Jankowski.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!