Pyra, ziemniak, brambor, grula. Kartofel niejedno ma imię. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Kartofla. Czy wyobrażacie sobie życie bez niego? Pod jaką postacią najczęściej go spożywacie? Jakie ziemniaczane potrawy lubicie? Zapraszamy do naszej sondy.

Lubelskie na talerzu - czytaj nasz serwis poświęcony kulinariomZiemniaki są stałym elementem naszej kuchni. Nie ma chyba dnia, gdy nie spożywamy ich pod różnymi postaciami. Są smaczne, bogate w witaminy i minerały, a do tego niskokaloryczne i nie tuczą.

Z okazji Światowego Dnia Kartofla chcemy poznać Wasze ziemniaczane upodobania. Pod jaką postacią lubicie ziemniaki najbardziej? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

Przepisy kulinarne

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

midorek (gość)

racja, ziemniaki nie tuczą. ale niestety większość Polaków lubi te ziemniaki do obiadu polać kilkoma łychami tłuszczu.. a potem się dziwią dlaczego tyją, skoro tylko dwa kartofelki zjedli na obiad :P